OPINIE
Na tej stronie zamieszczamy opinie na temat tworzonych przez nas multimediów

Państwa opinie na temat programów:

Doskonały zbiór zarówno do nauki jak i zabawy. Gratuluję doskonałego opracowania, grafiki, animacji. Moje dzieci są zachwycone. 10-letni syn dostał‚ ten CD w prezencie od swojej matki chrzestnej. Ale nie tylko on z niej korzysta. Młodsza 4-letnia córeczka często go prosi by włączył właśnie Biblię. Lubi słuchać historyjek, a także przyglądać się zabawom. W ten sposób dzieci nie tylko uczą się ale także bawią zamieszczonymi na niej grami. Cała rodzina na niej korzysta.
           Pani Elżbieta

Rzeczywiście jest dostosowany do maluchów. Bawią się nim nie tylko moi 6- i  4-letni synowie, ale również 2-letnia córeczka i to właśnie ona jest największą fanką programu (zapewne ze względu na to, że chłopcy większość dnia spędzają w przedszkolu. Program godny jest kontynuacji. Można by było co jakiś czas wydawać nową część. Moje dzieci już na te nowe części czekają. Ja również, bo na  pewno przydałyby się w mojej pracy katechetycznej. Uczę co prawda starsze dzieci, ale i im zamierzam program pokazać, bo jest tego wart.
             Pani Krystyna z Tczewa

Program spodobał‚ się córce, która ma 7 lat. A myślę, że to jest najważniejsze,  gdyż do dzieci jest on kierowany. Myslę, że jest to wspaniały dodatek do nauki religii. Mam nadzieję, że w niedługim czasie pojawi się kolejna część  Biblii.
             Pani Jolanta

Program dostosowany do różnych kategorii wiekowych,"rośnie wraz z dzieckiem".Dobra zabawa również dla rodziców.
             Pani Maja z Ostrołęki

ENCYKLOPEDIA GRY I ZABAWY MULTIMEDIA PREZENTACJE MENU
Wydawnictwo Księgarnia Religijna Kontakt